05.05.2009

Kazimierz Dolny. Cud nad Wisłą

Jak podało "Radio Lublin", hasło takie będzie promowało nadwiślańskie miasteczko. Konkurs ogłosił Urząd Miasta. Na taki sam pomysł wpadło dwóch panów -Wiesław Król z Torunia oraz lublinianin - Aleksander Włodarski.
- Uważamy, że na fenomen Kazimierza składa się zbyt wiele atrybutów i walorów, by określić go innym słowem. Na domiar wszystkiego słowo "cud" samo w sobie wydaje się być znakiem" -oceniła komisja konkursowa.
Niegdyś często bywałem w tym przepięknym miasteczku i uważam, że hasło jest po prostu bezbłędne, trafione i w stu procentach adekwatne. Prezydentowi Miasta Jeleniej Góry, panu Markowi Obrębalskiemu, proponuję zmianę kampanii promocyjnej z - prześliczną skądinąd - Mają Włoszczowską na bardziej odpowiadającą prawdzie i przebiegowi Jego kadencji:
Jelenia Góra. Porażka nad Bobrem

4 komentarze:

 1. Cudowny Kazimierz Dolny i cudowne hasło. Raz jeden tam byłam. Trudno zapomnieć. Szkoda,że nie ja dałam Kazimierzowi to hasło...

  OdpowiedzUsuń
 2. Hmmm, a co na to Komendant ? Pewnie uśmiechnął by się pod wąsem, wspominając bitwę warszawską 1920 r.

  OdpowiedzUsuń
 3. Kazimierz zasługuje na takie hasło. Świetne są silne hasła transplantowane na inny grunt, pod warunkiem,że celnie. A tutaj ktoś dobrze trafił. Moje gratulacje dla obydwu panów.

  OdpowiedzUsuń
 4. Jelenia Góra. POrażka nad Bobrem.

  OdpowiedzUsuń

Flagi

free counters