03.11.2010

Wyborcze Kabaretowe Plakatowanie Miasta

Ze słupów, ścian, okien wystawowych, płotów, a nawet rynien zaczynają spoglądać na nas coraz liczniej wzrokiem ojcowskim (ojców miasta...) Kandydaci... O najśmieszniejszych kandydatach do Rady Miasta (oj, jest kilku takich..., jeden z komików chwali się nawet, że jest "z Zabobrza"!) przy kolejnej okazji. Dzisiaj króciutko na temat "product placement":
Obrębalski do wynajęcia? Obrębalski ma lokal?
Urzędującego jeszcze prezydenta facjata straszy na ul. 1. Maja z witryny opustoszałego lokalu do wynajęcia. Pasuje jak ulał do zagrywki pana Obrębalskiego: wynająłby się diabłu, byleby tylko zachować krzesełko prezydenckie w Ratuszu. 

A tu plakat wprawdzie niekoniecznie wyborczy, ale jakże pasujący do narracji większości kandydatów, startujących w wyborach samorządowych:


P.S.: Przepraszam przefajną instytucję, jaką jest KRAINA BAJEK w Jeleniej Górze (przy ulicy Klonowica, opodal cerkwi) za wplątanie plakatu w całkiem inną baśń; ale tak świetnie opisuje on tzw. programy wyborcze kandydatów. Strona internetowa tej całkiem realnej KRAINY BAJEK  jest TUTAJ.
A tu zaproszenie... zresztą: poczytajcie na stronie internetowej...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Flagi

free counters