08.09.2009

Focus Park raczej spokojnie (chociaż nieprędko)

W uzupełnieniu INFO z 25 września 2009.

Często - i jak się okazuje: niesprawiedliwie - wykorzystuje się przy słusznej skąd inąd krytyce włodarzy miasta argument nieudanych działań inwestycyjnych na terenie byłego targowiska przy ul. Kilińskiego. Oto krótki, treściwy komunikat ze źródeł niezwiązanych ani z pRezydentem Obrębalskim, ani z inwestorem:
——— Komunikaty prasowe ———
Focus Mall Jelenia Góra z kolejnymi najemcami Data: 2009-09-08 Focus Mall, galerie rozrywkowo-handlowe budowane przez Parkridge Retail Poland, powstają obecnie w czterech miastach - Piotrkowie Trybunalskim, Jeleniej Górze, Pile i Gliwicach. Otwarcie obiektu w Piotrkowie Trybunalskim nastąpi już 13 listopada Br., a pozostałe galerie intensywnie pozyskują kolejnych najemców. Galeria w Jeleniej Górze pozyskała nowego najemcę drogerię - firmę Rossmann, która wynajęła 295,30m2 powierzchni ( na poziomie -1). Galeria Focus Mall w Jeleniej Górze zaoferuje mieszkańcom miasta 40 700 m2 powierzchni handlowej z 85 punktami handlowymi na 3 kondygnacjach. Obiekt powstanie w centrum miasta, przy deptaku głównym, pomiędzy kamienicami, architektonicznie wtapiając się w okoliczne kamieniczki. Będzie to wyjątkowy obiekt w tym mieście, zarówno pod względem ciekawej architektury jak i znakomitego mixu najemców. Komercjalizacja nadal trwa. Otwarcie galerii planowane jest na III kwartał 2011 roku, zatem zgodnie z założonym harmonogramem rozpoczęcie budowy planowane jest w tym roku na jesieni. Galeria Focus Mall w Jeleniej Górze ma zapewnione pełne finansowanie realizacji, dzięki czemu jej otwarcie jest potwierdzone na 100%, a tym samym jest to atrakcyjna lokalizacja dla najemców rozbudowujących swoją sieć sprzedaży.
I wizualizacja fasady od strony ulicy 1 Maja: PS.: Dziękuję Anonimowemu i za Jego podszeptem zamieszczam bardziej aktualne obrazki:

1 komentarz:

 1. Ależ to bardzo stara wizualizacja. Aktualna jest o niebo atrakcyjniejsza.
  Można ją zobaczyć tutaj:
  http://i43.tinypic.com/242yg3q.jpg
  i tutaj:
  http://i44.tinypic.com/11qsl8k.jpg

  OdpowiedzUsuń

Flagi

free counters