18.03.2009

Muzeum Karkonoskie debatuje i się rozbudowuje (?)

Otrzymałem zaproszenie na "konferencję prasową" na temat losów roz- i przebudowy Muzeum Karkonoskiego. Jako, że instytucja podlega Urzędowi Marszałkowskiemu - "budowniczymi" będą Piotr Borys i Jerzy Pokój (Seydel, twórca muzeum, był przez pewien czas posłem do Reichstagu, więc wyższy był-ci rangą). Pora pogadanki ciut kiepska, bo pół godziny po południu (normalni ludzie pracują wóczas, albo przynajmniej udają), ale z pewnością będzie miło, szejkhendowo i optymistycznie. Czy skończy się znów na gadaniu...?
DYREKTOR MUZEUM KARKONOSKIEGO W JELENIEJ GÓRZE INSTYTUCJI KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA DOLNOŚLĄSKIEGO
Gabriela Zawiła
zaprasza na konferencję prasową z udziałem Wicemarszałka Województwa Dolnośląskiego – Pana Piotra Borysa oraz Przewodniczącego Sejmiku Województwa Dolnośląskiego – Pana Jerzego Pokoja, która odbędzie się w dniu 20 marca 2009 w Siedzibie Głównej Muzeum Karkonoskiego, przy ul. Matejki 28, o godz. 12.30. Tematem spotkania będzie prezentacja koncepcji rozbudowy i modernizacji Muzeum Karkonoskiego w Jeleniej Górze w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2007-2013.
Przedstawione zostaną również zadania, które otrzymały dofinansowanie w ramach Programów Operacyjnych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w 2009 roku.
Zapraszam serdecznie! Gabriela Zawiła

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Flagi

free counters